Nakšņošana

Viesu namā „Pilskalni” ērti jutīsies kā pieaugušie, tā bērni un arī romantisku divvientulību baudīt alkstošie. Atpūta pie mums būs piemērota gan īsai vizītei, gan arī ilgstošai dzīvošanai, kur ģimeniskā un mājīgā gaisotne sniegs jaukas un patīkamas emocijas.

Vārds, uzvārds

Tālrunis

Rezervācija no

Rezervācija līdz

Svinības

Banketu/konferenču zālē ir iespējams uzņemt līdz pat 100 viesus pie galdiem vai līdz 130 viesiem, izvietojot ēdienus bufetes veidā. (jubilejas, kāzas, sporta spēles). Iespējams organizēt viesības tikai „Pilskalnu” lielajā zālē vai izīrēt visu atpūtas kompleksu. Piedāvājam bioloģiski sertificētu lauksaimnieciski saražotu produkciju.

PIRTS

Viesu namā ir pieejama omulīga pirtiņa un mājīga kamīnzāle, kur ērti jutīsies no 10 līdz 15 viesu. Pie pirts atrodas āra terase ar koka grīdu, šūpolēm, rotaļu laukumu, āra kamīnu, grilu.

Sporta aktivitātes

Ideāla vieta dažādām sportiskām nodarbēm un sporta spēļu rīkošanai, kur ierīkots pludmales volejbola laukums, stadions ar futbola laukumu. Asfaltēts basketbola laukums. Laukumi piekļaujas viesību nojumei/ēkai ar galdiem, soliem, ko var izmantot arī kā deju laukumu, nojumē/ēkā var izvietot bāru ar uzkodām un atspirdzinošiem dzērieniem, Nojume/ēka ir aprīkota ar dušām un WC. Teritorija ir apgaismota un tajā ir dīķi ar peldvietām. Laivu noma. Iespējams uzņemt līdz pat 500 sportot gribētāju. Apgaismotas telšu un ugunskura vietas. Stāvlaukums auto un autobusiem.

treileru un kemperu vietas

Kempinga viesiem ir pieejamas vietas kemperu un treileru novietošanai. Ir pieslēgumvietas elektrībai, kā arī iespēja uzpildīt tīru ūdeni. Ir pieejamas koplietošanas dušas un WC, virtuve maltīšu pagatavošanai. Viesu rīcībā ir arī viesu nama teritorijā esošās piknika un ugunskuru vietas, un sporta spēļu laukumi.